Pradžia Lietuvos
Agrarinių ir miškų
Mokslų centras
En

LAMMC mokslininkai pristatė mokslinę veiklą, tyrimų rezultatus ir perspektyvas

LAMMC mokslininkai pristatė mokslinę veiklą, tyrimų rezultatus ir perspektyvas

2019 m. spalio 4 d. Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centre (LAMMC) įvyko viešas seminaras, kuriame pretendentai eiti vyriausiųjų mokslo darbuotojų pareigas pristatė vykdomą ir numatomą vykdyti mokslinę veiklą, mokslinių tyrimų rezultatus ir perspektyvas.

LAMMC Žemdirbystės instituto Cheminių tyrimų laboratorijos vyresnioji mokslo darbuotoja dr. Jurgita Cesevičienė auditorijai pasakojo apie mokslinę veiklą tema „Grūdų ir kitų fitožaliavų sudėties aspektai bei tyrimų perspektyvos“.

LAMMC Žemdirbystės instituto Augalų mitybos ir agroekologijos skyriaus vyresnioji mokslo darbuotoja dr. Dalia Feizienė pristatė atliktus ir būsimus mokslinius tyrimus tema „Dirvožemio kokybė ir jos kitimo perspektyvos skirtingo intensyvumo žemdirbystės sistemose“.

Apie temą „Tręšiamųjų produktų įtakos dirvožemiui tyrimas ir jų efektyvumo vertinimo sistemos sudarymas“ kalbėjo LAMMC Žemdirbystės instituto Agrobiologijos laboratorijos vyresnysis mokslo darbuotojas ir LAMMC Agrocheminių tyrimų laboratorijos Analitinio skyriaus vedėjas, vyresnysis mokslo darbuotojas dr. Romas Mažeika.

LAMMC Žemdirbystės instituto Augalų patologijos ir apsaugos skyriaus vedėja, vyriausioji mokslo darbuotoja dr. Roma Semaškienė pristatė mokslinę veiklą tema „Integruotoji kenksmingųjų organizmų kontrolė (IKOK): subalansuotos tvarios ekosistemos ir sveikos aplinkos palaikymas mažinant pesticidų naudojimą“.

Apie temą „Mokslas ir technologinė pažanga verslinėje sodininkystėje“ pasakojo LAMMC  Sodininkystės ir daržininkystės instituto Sodininkystės technologijų skyriaus vyresnysis mokslo darbuotojas dr. Nobertas Uselis.

En