Pradžia Lietuvos
Agrarinių ir miškų
Mokslų centras
En

Planuojate vykti į tarptautinę konferenciją JAV?

Planuojate vykti į tarptautinę konferenciją JAV?

Baltijos-Amerikos dialogo programa sukurta 2013 metais, skirta skatinti idėjų tarp Baltijos šalių ir Jungtinių Valstijų mainus ir aktyvinti tarptautinį bendradarbiavimą.

  • Jei esate kviečiamas/-a skaityti pranešimą konferencijoje, forume, kongrese ar panašiame renginyje Jungtinėse Valstijose ir jums reikia granto kelionės išlaidoms padengti – teikite paraišką Baltijos-Amerikos dialogo Baltijos eksperto programai.

Baltijos šalių mokslininkai, ekspertai, lektoriai, kurie yra kviečiami skaityti pranešimus aukšto lygio profesinėse konferencijose, seminaruose, paskaitose ar panašiuose renginiuose, kviečiami teikti paraiškas kelionės išlaidoms į JAV padengti. Granto suma iki 5,000 $.

  • Jei planuojate renginį 2019 m. pavasario pabaigoje, vasarą ar rudenį ir norite pasikviesti ekspertą, konsultantą ar lektorių iš Jungtinių Amerikos Valstijų, bet neturite lėšų – teikite paraišką Baltijos-Amerikos dialogo programai.

Viešosios Baltijos šalių įstaigos ir nevyriausybinės organizacijos, asociacijos ir sąjungos kviečiamos teikti paraiškas JAV ekspertų, atvyksiančių į Baltijos šalis, priėmimo išlaidoms padengti. Lėšos skiriamos padengti logistikos išlaidas – tarptautiniai skrydžiai, apgyvendinimas, maitinimas ir kelionės regiono viduje. Ypač skatinamos programos, kuriose numatytas Baltijos šalių tarpinstitucinis bendradarbiavimas ir galimas studentų dalyvavimas. Granto suma iki 10,000 $.

Paraiškos Baltijos-Amerikos dialogo programai bus priimamos iki 2019 m. vasario 1 d.

Kitas paraiškų priėmimas, kitos žiemos ir pavasario projektams, vyks 2019 metų vasarą – paraiškos bus priimamos iki rugsėjo 1 d.

Daugiau informacijos apie programą ir konkurso sąlygas rasite: http://balticamericanfreedomfoundation.org/programs-awards-dialogue/

En