Pradžia Lietuvos
Agrarinių ir miškų
Mokslų centras
En

Rekomendacijos dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo prevencijos

Rekomendacijos dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo prevencijos

Gerb. LAMMC darbuotojai,

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) informuoja, kad viena pagrindinių priemonių kovai su koronaviruso (COVID-19) plitimu – saviizoliacija. Atsižvelgiant į tai, rekomenduojame LAMMC darbuotojams, kaip įmanoma vengti komandiruočių į rizikos šalis, o grįžusiems iš naujojo koronaviruso (COVID-19) paveiktų teritorijų ar turėjusiems sąlytį su patvirtintu ar tikėtinu atveju, suderinus su tiesioginiu vadovu, 14 dienų likti namuose, taip išvengiant kontakto su kitais žmonėmis.

Daugiau informacijos apie saviizoliaciją rasite čia.

Svarbiausią oficialią informaciją apie Koronavirusą ir rekomendacijas rasite čia.

2020 m. kovo 16 d. ĮSAKYMAS DĖL LAMMC DARBUOTOJŲ DARBO ORGANIZAVIMO

2020 m. kovo 23 d. ĮSAKYMAS DĖL DARBUOTOJŲ SAUGOS IR SVEIKATOS REIKALAVIMŲ KARANTINO METU

Pagarbiai

LAMMC administracija

 


Papildoma aktuali informacija LAMMC darbuotojams

Komandiruotės ir kelionės

Karantino laikotarpiu stabdomos visos darbuotojų išvykos į užsienio tarnybines komandiruotės. Dėl komandiruočių atšaukimo ar kilus kitiems su komandiruotėmis susijusiems klausimams, darbuotojai informuoja direktorių ar direktoriaus pavaduotojus, LAMMC vyriausiąją personalo specialistę Kristiną Aleliūnienę (tel. (8 347) 37 634; el. paštas kristina.aleliuniene@lammc.lt).

Siekiant apsaugoti aplinkinius bei stebėti savo sveikatą, darbuotojams, kurie šiuo metu yra išvykę į komandiruotes ar kitus vizitus užsienyje, 14 dienų nuo grįžimo iš komandiruočių privaloma izoliuotis, o suderinus su padalinių vadovais ir LAMMC administracija, sudaromos sąlygos dirbti nuotoliniu būdu.   

Primygtinai prašome atidėti nebūtinas komandiruotes ir asmenines keliones Lietuvoje.

Renginiai ir susirinkimai

Atšaukiami visi kontaktiniai tarptautiniai ir vietiniai susirinkimai, susitikimai bei renginiai. Esant būtinybei posėdžiai organizuojami nuotoliniu būdu, naudojantis nuotolinio ryšio priemonėmis.

Asmeninės COVID-19 prevencijos priemonės

Norint užkirsti kelią COVID-19 plitimui Centre ir Lietuvoje, LAMMC ragina būti pilietiškais ir socialiai atsakingais, atlikti visus veiksmus, kuriuos nurodo Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos, ir sekti informaciją apie viruso plitimą bei jo prevenciją. Visus atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie COVID-19 rasite: http://sam.lrv.lt/lt/news/koronavirusas/duk-covid-19. Daugiau informacijos dėl naujojo koronaviruso galima teirautis: nemokama Koronos karštąja linija telefonu 1808 (visą parą),  Nacionalinio visuomenės sveikatos centro karštąja linija tel. +370 618 79984  ir  +370 616 94562 (visą parą); el. paštu koronavirusas@sam.lt.

 

 

En