Pradžia Lietuvos
Agrarinių ir miškų
Mokslų centras
En

Sveikiname konkurso „Kodėl noriu būti miškininku“ dalyvius ir laimėtojus

Sveikiname konkurso „Kodėl noriu būti miškininku“ dalyvius ir laimėtojus

Baigėsi svetainės www.miskininkas.eu organizuotas mokinių rašinių konkursas „Kodėl noriu būti miškininku“, kuris nustebino jaunųjų gamtos ir miško draugų nuoširdumu bei kūrybiškumu. Tikrai buvo malonu skaityti pradinukų, penktokų, šeštokų ir vyresniųjų mintis apie pažintį su mišku bei jo pasauliu, vaikams tokiu paslaptingu ir suteikusiu tiek daug žinių apie medžius, įvairius kitus augalus, mažus ir didelius gyvūnus, vabzdžius. Visa ši pažintis ir potyriai skleidžia meilę, rūpestį išsaugoti miškus dabartinei ir ateities kartoms, norą juos pagausinti, atsakingai prižiūrėti.

Dalyvius ir mokytojus, organizatorius ir partnerius (vienas jų – Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centras) jungė bendras tikslas ir toliau Lietuvoje matyti gražius brandžius miškus, sengires bei jaunuolynus, sodinukų plantacijas, tvarų miškininkavimą, žaliųjų masyvų teikiamą džiaugsmą žmonėms. Tad didelis didelis AČIŪ visiems rašiusiems ir atsiuntusiems savo kūrinėlius bei  prisidėjusiems prie konkurso rengimo.

Gaila, kad su konkurso dalyviais dar negalėsime gyvai susitikti ir aplankyti miškininkų ruošimo institucijų, kartu pasidžiaugti miškininkų darbais natūralioje gamtoje. Tas būtinai įvyks, kai tik bus galima. O kol kas dėl karantino ribojimų nugalėtojai bus pasveikinti ir paskelbti nuotolinėje pagerbimo šventėje š. m. gegužės 14 d. 14 val. bei apdovanoti draugų ir partnerių prizais, išsiųstais paštu asmeniškai.

Prisijungimas per Zoom Meeting https://liedm.zoom.us/j/96685594244

Pažintinė programa nugalėtojams bus surengta laikantis Vyriausybės sprendimų dėl pandemijos. Nugalėtojai ir rašiniai bus skelbiami svetainėje www.miskininkas.eu bei partnerių socialiniuose tinkluose. Pirmosios vietos: Mėtos M. rašinys „Aš ir šilas – atrodo, kad jis manęs laukia“Arijaus Š. „Miškininkas – nuostabi profesija, nes kiekvieną dieną jis išsiskiria su iššūkiais“, Augustės M. „Tik jautrios ir didelės meilės kupina širdimi gali dirbti miškininko darbą“, Luknės P. „Miškininkas – ne vien žmogus žalia uniforma, jie miško užtarėjai“, Gintarės Š. „Tarp giraičių, tarp miškų“ ir Ugnės S. bei Neido G. bendras kūrinys „Miškas mūsų draugas“. Visi rašiniai bus paskelbti artimiausiu metu.

Daugiau informacijos ir visas nugalėtojų sąrašas: http://miskininkas.eu/sveikiname-konkurso-kodel-noriu-buti-miskininku-dalyvius-ir-laimetojus/ 

En