Pradžia Lietuvos
Agrarinių ir miškų
Mokslų centras
En

Antroji tarptautinė konferencija „Sodininkystės ir daržininkystės mokslinės aktualijos ir inovacijos 2018“

Antroji tarptautinė konferencija „Sodininkystės ir daržininkystės mokslinės aktualijos ir...

2018 m. birželio 4–6 d. Kaune (Miško g. 11, viešbutyje „Europa Royale Kaunas“) vyko antroji tarpautinė konferencija „Sodininkystės ir daržininkystės mokslinės aktualijos ir inovacijos 2018“ (SAIH2018).

Organizatoriai: Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centro Sodininkystės ir daržininkystės institutas, Lietuvos mokslų akademijos Žemės ūkio ir miškų mokslų skyrius.

Rėmėjai: Lietuvos mokslo taryba, „Biotecha“, „Thermo Fisher Scientific“, „Vildoma“, „Armgate“, „Linea libera“, „Grida“.

Konferenciją pradėjo Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centro direktorius dr. Gintaras Brazauskas, kuris pateikė įžvalgas apie taikomosios sodininkystės svarbą, apie konferencijoje aptariamų aktualijų ir inovacijų panaudojimo reikšmę. Direktorius pasidžiaugė, kad šių metų konferencija sutampa su vieno iš organizatorių – Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centro Sodininkystės ir daržininkystės instituto, 80-tuoju veiklos jubiliejumi. 

LAMMC Sodininkystės ir daržininkystės instituto direktorius dr. Audrius Sasnauskas pastebi, kad tokia konferencija yra puiki proga sodininkystės ir daržininkystės aktualijomis, inovacijomis, rezultatais pasidalyti su užsienio mokslininkais.

Antroji tarptautinė konferencija SAIH2018 sulaukė daug dalyvių iš kitų valstybių. Renginyje pranešimus pristatė Lietuvos, Estijos, Latvijos, Lenkijos, Meksikos, Baltarusijos, Rumunijos ir kitų šalių atstovai. Iš viso konferencijoje ketina dalyvauti daugiau nei 100 dalyvių. Renginyje aptartos temos: ekologiniai ir technologiniai aspektai; produkcijos kokybė ir laikymas; genetika, fiziologija, selekcija; taikomoji sodininkystė.

Daugiau informacijos: http://lsdi.lt/saih/saih@lsdi.lt

En