Pradžia Lietuvos
Agrarinių ir miškų
Mokslų centras
En

Kviečiame studentus atlikti vasaros praktiką LAMMC!

Kviečiame studentus atlikti vasaros praktiką LAMMC!

Lietuvos mokslo tarybos (LMT) įgyvendinamas studentų vasaros mokslinės praktikos konkursas įsibėgėja ir nuo šiandien Lietuvos ir užsienio studentai yra kviečiami pretenduoti į praktikos vietas universitetuose ir mokslo institutuose. Studentai iš Lietuvos ir viso pasaulio vasaros praktikos vietas gali rinktis iš konkurso būdu atrinktų praktikos vietų, kurias siūlo mokslo ir studijų institucijos. Praktika vyks liepos – rugpjūčio mėn., o studentams bus suteikta 2 000 eurų stipendija (po 1 000 Eur per mėnesį). Be stipendijų LMT skirs lėšas ir praktikos vykdymui. Iš viso šiai programai šiemet planuojama skirti 750 tūkst. Eur.

Ką reikia žinoti teikiant paraiškas

Konkurse kviečiami dalyvauti pirmos, antros pakopos ir vientisųjų studijų studentai, išskyrus tuos, kurie paraiškų teikimo metu yra paskutiniųjų kursų studentai. Studentų paskutinio semestro visų studijuotų dalykų įvertinimų svertinis vidurkis turi būti ne mažesnis nei 8 balai.

Studentai pagal savo studijų sritis renkasi praktikos vadovą iš atrinktų temų sąrašo ir gali pretenduoti į ne daugiau kaip 2 praktikos vietas. Vėliau praktikos vadovai rinksis ne daugiau kaip po vieną studentą pagal savo pasiūlytą praktikos temą – taip siekiama maksimaliai užtikrinti praktikos metu perteikiamų žinių ir patirties kokybę.

Užsienio studentams arba studentams, kurie vasaros praktiką vykdo Lietuvos mokslo institucijoje, esančioje kitame mieste, nei numatoma vasaros praktikos vieta, skiriamos papildomos lėšos apgyvendinimui.

Norintys dalyvauti LMT įgyvendinamame studentų vasaros praktikos konkurse iki 2024 gegužės 29 d. turi pateikti gyvenimo aprašymą, pažymą apie studijų rezultatus, motyvacinį laišką ir pasirinkti ne daugiau kaip 2 dominančias temas. Paraiškos teikiamos LMT sistemoje https://projektai.lmt.lt/#login.

Atlikus praktiką LMT organizuos konferenciją, kurios metu studentai pristatys vasarą atliktos praktikos rezultatus.

Plačiau apie vasaros praktiką ir galimybę gauti jai finansavimą skaitykite čia.

Konkurso pirmojo etapo rezultatai skelbiami čia:

Finansuojamų ir nefinansuojamų temų gamtos, technologijos, medicinos ir sveikatos bei žemės ūkio mokslo srityse sąrašas, kuriame 12 LAMMC temų.

Kontaktai pasiteirauti:

Ilona Monstavičienė
Programų koordinatorė
Paramos tyrėjams ir ES investicijų skyrius
Tel. +370 604 53802
El. p. ilona.monstaviciene@lmt.lt

En