Pradžia Lietuvos
Agrarinių ir miškų
Mokslų centras
En

Latvijoje įvyko Baltijos šalių LIFE programos bendradarbiavimo susitikimas

Latvijoje įvyko Baltijos šalių LIFE programos bendradarbiavimo susitikimas

2019 m. lapkričio 7–8 d. Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centro (LAMMC) Agrocheminių tyrimų laboratorijos Agrocheminių tyrimų skyriaus vedėja, mokslo darbuotoja dr. Lina Žičkienė Siguldoje (Latvija) dalyvavo ketvirtajame Baltijos šalių LIFE programos bendradarbiavimo susitikime.

Susitikime dalyvavo LIFE nacionaliniai kontaktiniai asmenys, gebėjimų stiprinimo projektų atstovai ir projektų vykdytojai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos.

Renginys prasidėjo aplankant aplinkos ir išteklių efektyvumo srities projektą LIFE PHIPP Latvijos mieste Cėsyje.

Antrąją susitikimo dalį sudarė atskiri šalių pristatymai apie 2018–2019 m. LIFE patirtį, pasiekimus ir vykdomus LIFE projektus. Buvo pristatyta ir pasidalyta patirtimi jau vienerius metus vykdomu LIFE programos projektu „Žiedinės ekonomikos modelis dideliems miestams – vandenvalos dumblas ir biomasės pelenai į biomasę – biomasė į atsinaujinančią energiją“, kurį įgyvendina ir LAMMC Agrocheminių tyrimų laboratorija.

Antroji vizito diena skirta Baltijos šalių LIFE programos gebėjimų stiprinimo projektų ir nacionalinių kontaktinių asmenų susitikimui bei pasidalijimui gerąja praktika.

En