Pradžia Lietuvos
Agrarinių ir miškų
Mokslų centras
En

RTO Lithuania Valdymo tarybos pirmininkas – LAMMC direktorius dr. Gintaras Brazauskas

RTO Lithuania Valdymo tarybos pirmininkas – LAMMC direktorius dr. Gintaras Brazauskas

2020 m. birželio 19 d. įvykusiame Mokslinių tyrimų ir technologijų organizacijos – RTO Lithuania Valdymo tarybos posėdyje išrinktas naujasis Valdymo tarybos pirmininkas. Juo tapo Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centro (LAMMC) direktorius dr. Gintaras Brazauskas.

Iki šiol RTO Lithuania Valdymo tarybos pirmininko pareigas ėjo Lietuvos energetikos instituto direktorius dr. Sigitas Rimkevičius.

Valdymo tarybos posėdyje taip pat aptartos RTO Lithuania strateginės gairės, kurios apima tiek tarptautinį, tiek nacionalinį lygmenis. RTO Lithuania sieks įsitraukti į tarptautinius „Žaliojo kurso“ tinklus, ieškoti partnerysčių „Europos horizonto“ programos projektuose, plėsti bendradarbiavimą su verslu, rengti tarpinstitucinius projektus klimato kaitos ir atsinaujinančios energetikos srityse ir kt.

RTO Lithuania nariai: Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centras (LAMMC), Fizinių ir technologijos mokslų centras (FTMC), Lietuvos energetikos institutas (LEI) bei Fizikos instituto Mokslo ir technologijų parkas.

En