Pradžia Lietuvos
Agrarinių ir miškų
Mokslų centras
En

Tarptautinė konferencija „Jaunieji mokslininkai – žemės ūkio pažangai“

Tarptautinė konferencija „Jaunieji mokslininkai – žemės ūkio pažangai“

Lietuvos mokslų akademijoje (Gedimino pr. 3, Vilnius) surengta mokslinė konferencija „Jaunieji mokslininkai – žemės ūkio pažangai“. Jau antrus metus konferencija vyko anglų kalba. Programa

Lietuvos mokslų akademijos Žemės ūkio ir miškų mokslų skyriaus organizuotoje konferencijoje pristatyti 34 Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Baltarusijos mokslininkų ir doktorantų pranešimai, iš jų 10 Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centro atstovų.

Plenariniame posėdyje Lietuvos mokslų akademijos prezidentas prof. dr. Valdemaras Razumas pristatė aukštojo mokslo struktūrą ir finansavimą. LMA Žemės ūkio ir miškų mokslų skyriaus užsienio narė prof. dr. Baiba Rivža pasidžiaugė, kad tarptautinė konferencija jau tampa tradicija. LR žemės ūkio ministerijos Žuvininkystės departamento direktorės pavaduotoja dr. Zita Duchovskienė pasveikino jaunuosius mokslininkus, palinkėjo kuo daugiau bendradarbiavimo ir žinių sklaidos. UAB „Dotnuva Baltic“ atstovas padėkojo visiems atvykusiems ir pasidžiaugė, kad gali finansuoti tokią svarbią mokslinę konferenciją jau 6 metus. LMA Žemės ūkio ir miškų mokslų skyriaus pirmininkas, Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centro direktorius prof. habil. dr. Zenonas Dabkevičius palinkėjo produktyvios konferencijos.


UAB „Dotnuvos Baltic“ apdovanojimai

  • Geriausias Latvijos pranešimas – Oksana Fokina (Latvijos universitetas)
  • Geriausias Estijos pranešimas – Mihkel Are (Estijos gamtos mokslų universitetas)
  • Geriausias Lietuvos pranešimas – Monika Raškauskaitė (Aleksandro Stulginskio universitetas)

LMA prizai už geriausius sekcijų pranešimus

  • Plenarinė sekcija – Radvilė Nagrockaitė-Lelešienė (Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centras)
  • Agronomijos ir agrobiologijos sekcija – Monika Toleikienė (Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centras)
  • Miškotyros ir sodininkystės sekcija – Karolis Sivickis (Gamtos tyrimų centras)
  • Zootechnikos, veterinarijos, maisto saugos ir kokybės sekcija – Urtė Liaudanskaitė (Lietuvos sveikatos mokslų universitetas)
En